Image 2 Image 3 Image 4
LUXIT4you s.r.o. - Neumannova 264/46, 602 00 Brno

[ Kontakty ] [ Dokumenty a certifikáty ]

Neumannova 264/46
602 00 Brno
[ mapa ]

IČ: 29261333, DIČ: CZ29261333

e-mail: info@luxit4you.cz

Firma je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl C, vložka 68975 [ obchodní rejstřík ]

O Corralitu

     

 

Corralit® je moderní deskový materiál mimořádných vlastností vyvinutý českou firmou MI - POL GROUP, s.r.o. na Kladně. Tento polymerní kámen kvality korálu, zušlechtěný akrylátovou pryskyřicí, obsahuje přírodní látky. V současnosti vlastní licenci na výrobu společnost VAGNERPLAST spol. s r.o.Naše firma LUXIT4you s.r.o. je smluvním partnerem pro podej Corralitu.

Typy Corralitu

Corralit® TL je vysoce průsvitný - translucentní syntetický kámen.  Působením světla získává polymerní kámen další dimenzi - trojrozměrnost. Byl mu udělen CZ a EU patent.

Corralit® TOSCANA je jen další v řadě. Vzhledem připomíná mozaiku, která od nepaměti provází člověka na jeho pouti a svou neustále živou, inspirující přítomností, zkrášluje příbytky lidí i chrámy všech vyznání. Navazuje iluzi jižních krajů.

Corralit® ART  je kombinace světla, tvarů a barev ve spojení s pevností, lehkostí a transparentností nás přivádí k vnímání corralitové desky jako trojrozměrného artefaktu, jehož možnosti využití jsou v mnoha oborech nepřeberné.Kámen příjemný na dotek se tváří jako sklo a světlo, které jím proniká, v nás probouzí představivost a navozuje pocity radosti a krásy.

Corralit® ART  splňuje vysoké estetické nároky a zároveň slouží člověku v jeho každodenních potřebách. Tepelným tvarováním lze z  Corralitu® ART vytvářet různé sanitární předměty. Může být použit i jako stavební prvek, např. dělící stěny, příčky, výplně oken, dveří. Velmi efektně působí jako součást nábytku a je přímo předurčen k vytváření světelných těles a objektů. Jeho vlastností lze využít i v exteriéru. Architekti a designéři jiště najdou mnoho nových a originálních způsobů, jak skloubit vlastnosti tohoto materiálu s jeho zároveň velmi silným estetickým působením.

Corralit® Luminous je syntetický kámen, který vyzařuje světlo. Unikátní systém tohoto materiálu umožňuje vyzařování světla (luminiscenci) z obou stran desky, přestože je nabíjená světlem pouze její jedna strana. Byl mu udělen CZ a EU patent.

 

Možná nevíte:

Mnohostranné využití - nejčastěji se Corralit používá pro výrobu pracovních desek, stavebních prvků a sanitárního vybavení. Díky 100% zdravotní nezávadnosti a trvanlivosti je možné z něj vyrobit téměř cokoli.

Kvalitní složení - polymerní kámen Corralit je zušlechtěný akrylátovou pryskyřicí a obsahuje přírodní látky nejvyšší jakosti. Jakékoli montážní práce a úpravy jsou jednoduché a nenáročné. Montážní práce i případné úpravy Corralitu jsou stejně snadné jako při práci se dřevem.

Vysoká odolnost - UV záření, chemikálie, nevhodné zacházení ani škodlivé mikroorganismy jakost Corralitu nijak neohrožují. 

Atraktivní vzhled  - nový design vašich domácích nebo firemních prostor nezůstane u hostů bez povšimnutí. Díky snadné opracovatelnosti mají architekti a návrháři pro svou práci zcela volné ruce.

Fantazii se meze nekladou - při práci s Corralitem nejste omezeni náročným zpracováním ani požadavky na údržbu. Bezstarostně můžete jako první naplánovat jeho použití – Corralit lze snadno tvarovat i začlenit do jiných materiálů. A pokud si nevyberete z nabízených vzorů a barev, připravíme pro vás polymerní kámen Corralit podle vlastní předlohy.

Výroby materiálu podle dodaného nebo určeného barevného vzoru RAL.

Po dohodě můžeme barevně i rozměrově měnit vnitřní strukturu materiálu.

tloušťka: 6, 8, 10, 12 mm, šířka/délka: 760/2440 mm

jiné rozměry dle domluvy 

Corralit® TL - translucentní, Corralit® Luminous, těmto vynálezům byl udělen český a evropský patent. V současné době probíhá patentové řízení udělení patentu pro tyto materiály v USA, Kanadě, Austrálii, Japonsku, Jižní Korei, Číně, Indii.